UWAGA!!!

Od 13.czerwca.2013r obowiązują nowe przepisy prawa konsumenckiego. Bardzo proszę o zapoznanie się z nimi przed zakupem. Dostępne są w regulaminie sklepu. NIEZNAJOMOŚĆ PRAWA NIE ZWALNIA OD JEGO PRZESTRZEGANIA

Odwiedź nas

Artyku�y dla dzieci Wejherowo

Szukaj produktu

Produkt dnia

Producenci

Kocyk z metkami

Kocyk z metkami
Producent:
Taggies
Kod produktu:
1760

brutto: 20.30 zł
Powiadom znajomego

Wzory:

1. Niebieski w gwiazdki

Śliczny niebieski kocyk to rodzaj przytulanki dla najmłodszych dzieci zastępującej pieluszkę, którą często lubią dzieci trzymać we śnie.
Kocyk wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, niezwykle miłych w dotyku i łatwych do utrzymania w czystości. Mata obszyta jest 20 kolorowymi, satynowymi metkami - Taggies, które zaciekawią dziecko i zachęcą do odkryć. Kocyk z jednej strony ma wzór nieba w odcieniach koloru niebieskiego z różnokolorowymi gwiazdkami, z drugiej strony jest niebieski.
To klasyczna pozycja z wyprawki dziecięcej, która zapewni dziecku nie tylko poczucie bezpieczeństwa i zabawę, ale pozwala na rozwinięcie podstawowych umiejętności motorycznych i stymulacji sensorycznej.
Produkt jest efektownie zapakowany, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.

2. Pastelowy

Śliczny pastelowy kocyk to rodzaj przytulanki dla najmłodszych dzieci zastępującej pieluszkę, którą często lubią dzieci trzymać we śnie.
Kocyk wykonany jest z najwyższej jakości materiałów, niezwykle miłych w dotyku i łatwych do utrzymania w czystości. Mata obszyta jest 20 kolorowymi, satynowymi metkami - Taggies, które zaciekawią dziecko i zachęcą do odkryć. Kocyk z jednej strony jest w pastelowych kolorach z literkami i cyferkami, z drugiej strony jest w delikatnym żółtym kolorze.
To klasyczna pozycja z wyprawki dziecięcej, która zapewni dziecku nie tylko poczucie bezpieczeństwa i zabawę, ale pozwala na rozwinięcie podstawowych umiejętności motorycznych i stymulacji sensorycznej.
Produkt jest efektownie zapakowany, dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent.

Prawdziwą atrakcją są satynowe wstążeczki - metki Taggies, które są bezpieczne dla dziecka już od dnia narodzin.
Kochane przez dzieci. Zaprojektowane przez Mamy.
Ogólnie wiadomo, że najmłodsze dzieci czują się spokojne, bezpieczne i radosne dotykając oraz przytulając się do mamy lub ulubionej zabawki. Małe, satynowe wstążeczki Taggies zaciekawiają dziecko zachęcając do głaskania oraz poznawania kolorów, wzorów i struktur.
Dzieci wprost uwielbiają je dotykać!
Bawiąc się, maluchy badają je poprzez wkładanie i wyjmowanie paluszków do środka zawiniętej wstążeczki stymulując w ten sposób koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci także dokładnie się im przyglądają analizując proste graficzne rysunki i przytulają je, ponieważ działają one na ich wyobraźnię. Wykonując te czynności maluchy uspokajają się i czują się bezpiecznie.

Wymiary kocyka: ok.30x30cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Kocyk można prać w pralce zgodnie z instrukcją na opakowaniu.
  Spełnia wymagania ASTM F-963 (Standard Consumer Safety Specification for Toy Safety)

Galeria produktu:

Sklep internetowy Shoper.pl